fbpx
basamak9

BASAMAK DÖŞEME HİZMETİ

Doğal taşlar ile usta eller birleştiğinde nelerin olabileceğine siz de şahit olun. Yıllar içerisinde bir çok zorlu projeyi başarıyla gerçekleştirdik. Sahip olduğumuz en büyük sermayemizin nitelikli insan kaynağı olduğunu biliyoruz. Yaşam alanlarınıza zengin doğal taş seçeneklerimiz ve usta ellerimiz ile kaliteli hizmet sunuyoruz.  

Bizden beklentinizin farkındayız. Tam ihtiyacınız olan taş seçimi konusunda danışmanlık ve usta ellerin sorunsuz montaj hizmetini sunuyoruz.

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçiniz

basamak1
basamak8
basamak9
basamak7
basamak11
basamak12
basamak13
basamak2
basamak14
basamak4
basamak5
basamak6

İnşaat sektöründe ve günlük hayatınızda bir ürünün daha canlı ve kaliteli görünmesi döşemelerin ve kaplamaların nitelikli oluşuna bağlıdır. Kaliteli ürünlerle alanların döşenmesi hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanıcıların ilgisini çeker. Bundan dolayı canlı ve modern döşeme seçeneklerinin yanında çeşitli zevklere uygun farklı tasarımlar da oldukça önemlidir. Mat bitişli şık seçeneklerle çeşitli doğal malzemelerden temin edilen ürünler sayesinde kullanıcılar, oldukça kullanışlı döşeme modelleriyle karşılaşırlar. Bu anlamda da markamız, sizlerin ilgisini çeken modelleri baz alarak oldukça şık seçenekleri karşınıza çıkarır.

Modern dokunuşların yanı sıra klasik çizgileri de hayatınıza katan son derece doğal malzemeler bulunur. Mermer, kuvars ve granit gibi çeşitli doğal malzemelerin işlenmesiyle başta mutfaklar ve banyolar gibi iç mekanlar olmak üzere ofislerdeki çeşitli alanların kaliteli ve şık bir görünüme kavuşmasında markamızın estetik döşeme ve kaplamalarının payı vardır. Yüzeyler, kaplamalarına özen gösterilmediği zaman eski ve dökük bir formdadır. Bundan dolayı da bazı yüzeylerin daha şık ve kaliteli görünüm kazanması için farklı modeller ve zevklerdeki döşeme ürünleri ile donatılması ortama daha çeşitli bir hava katar. 30 yılı aşkın tecrübesi ile döşeme ve kaplama uygulamalarında farklı renk ve modellere sahipseniz, markamızın size sunduğu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Bu anlamda da şık ve dayanıklı seçenekleri hem iç hem de dış mekanlarda tercih etmek sizler için daha nitelikli bir kalite ile buluşma noktasında emin bir adım olacaktır.

Her doğal materyal ve mermer çeşidi her alanda kullanılmaz. Bundan dolayı da ürünleri model  ve renk olarak seçmenin yanında hangi alanlarla uyumlu olduğu konusu da gözününüz önünde olmalıdır. Örneğin denizlik uygulamalarda bir mermer ya da granit modeli kullanmak istiyorsunuz. Renk ve modele dikkat ederek seçeceğiniz ürünlerin yanı sıra kullanılacak materyalin bu alana uyumlu olup olmadığını bilmeniz önemlidir. Çünkü kimi malzemeler hem denizlik uygulamalara hem de iç mekanlara uyumludur. Ancak bazılarını yalnızca iç mekan uygulamalarında ve kaplamalarında kullanmak daha uygun olacaktır. Sıcaklıktan ve aşırı soğuk gibi etkilerden kolay etkilenebilen bu tarz ürünler, kullanıcıların dikkat etmesi gereken konular arasında yerini alır. Markamız, yılların tecrübesi ile sizleri bu anlamda hangi alana hangi doğal malzemenin uygun olduğuna dair yönlendirir.  Şık seçenekleri kaliteli ve modern çizgilerle buluşturan markamız bu bakımdan döşeme ve kaplama uygulamalarında sektörün öncüsüdür.

Geniş ürün yelpazesi sayesinde ister açık renkler ve sade formlarda ister koyu renkler ve ışıltılı formlarda kaplama ve döşeme malzemelerine sahip olmak sizler için çok kolay olacaktır. Şık ve modern modeller, markamızın sizlere sunduğu kaliteli ve sağlam yapıdaki ürünler ile buluşur. Bundan dolayı da klasik dokular, modern duruşlar ile başarılı bir şekilde bir araya gelir. Markamız, her zevki ve tarzı baz alarak farklı çeşitlerdeki ürünler ile kullanıcıları buluşturur. Bu anlamda da sizlerin modern ve dayanıklı ürünlerden faydalanması konusunda yardımcı olur. İster mozaikli ürünler, ister granit yapısındaki ürünler olsun sizlerin şık bulduğu ürünler bu bakımdan karşınıza çıkar. Kullanmak istediğiniz yüzeye uygun işlemler, bu bakımdan estetik ve şık modellerle buluşarak karşınıza çıkar. Modernlik ile bir uyum yakalayan modellerin yanında her dönem tercih edilen ve sizlerin de vazgeçemediği, adı herkesçe bilinen modeller de ön plana çıkar. Bundan dolayı oldukça estetik duruşu yakalamak da mümkün oluyor. Markamız, deneyimli ekip kadrosu ve sağlam ürünleri ile sizlerin her anlamda zevklerine uygun seçenekleri bir araya getiriyor.

2021 © KARASU Mermer. Tüm Hakları Saklıdır.
Coding by Kenan AFSAR