fbpx
Mermer Cephe Kaplama (2)

DOĞAL TAŞ CEPHE HİZMETİ

Binalarınızın dış cephelerine hak ettiği değeri doğal taş ile verebilirsiniz. Depreme dayanıklı yeni tip altyapı sisteminin üzerine uyguladığımız 1,2 cm ve 2 cm kalınlıktaki doğal taş uygulamalarımız artık çok daha güvenli, estetik ve ekonomik.  Binlerce yıllık mimari tarihin en başarılı eserleri ile aynı dış tasarıma sahip yapılar inşa etmek artık rekabetçi fiyatlar ile mümkün. 

Proje aşamasındayken bizi arayın. İşin uzmanı tasarım ekibimiz sizin için cephenizi tasarlasın. Usta eller farkıyla yapılarınız sanata dönüşsün. 

Mermer Cephe Kaplama (1)
dis-cephe-kaplama-hizmeti-home
D4X_1144
CEPHE 1
CEPHE 2
CEPHE 3
CEPHE 4
CEPHE 5
CEPHE 6
CEPHE 7
CEPHE 8
CEPHE 9

Kaliteli modern ve farklı ürünlerle tanışmak istiyorsanız bu ürünleri dış cephe kaplamalarında da yer vermeniz oldukça önemli olacaktır. Nasıl ki bir kitabın dış kapağı ne kadar farklı tasarımda olursa o kadar ilgi görür mekanların da dış cepheleri ne kadar kaliteli bir tasarımla döşenirse o kadar ilgi çekici olur. Bu ilgi çekici durum bir anlamda dış mekan kaplamalarında kullandığımız malzemelerin kaliteli ve sağlam ürünler olması ile paralellik gösterir. Şık ve modern duruşu bir o kadar göz alıcı olacaktır. Bundan dolayı daha kullanışlı ve konforlu ürünlere sahip olmak istiyorsanız dış cephe seçeneklerini farklı taş işçiliği ile çeşitli yerli ve ithal modelleri tercih ederek markamızın sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde bunu başarabilirsiniz. Doğal taşların çeşitlenen modelleri ve yapıları sayesinde kullanıcıların ilgisini çeken farklı modeller göz önüne çıkacaktır. Mermer, granit, kuvars gibi temel taşların yanı sıra çeşitli mozaikler ve kaplama malzemeleri de dayanıklı taş ürünleri içerisinde kullanıcıların ilgisini çeken farklı malzemeler arasında yerini alır. Bundan dolayı da dümdüz çimento üzerine boya olan bir duvara nazaran çeşitli taşlarla bezenmiş gösterişli ve şık bir alan oldukça hoş bir görünüm sergileyecektir. Buna bir örnek verilecek olursa çeşitli müzelerin, kütüphanelerin cami ve kilise gibi dini yerlerin çeşitli taşlar vasıtasıyla ihtişamlı bir görünüme kavuşmasını söyleyebiliriz.

Bu bakımdan genel anlamda değerlendirilecek olduğunda insanlık tarihsel süreçte taşları profesyonel bir şekilde işleyerek pek çok farklı alanda kullanmış ve kullandığı alanlara çeşitli ambiyans yaratmak için bu ürünlerin faydalanmıştır. Bundan dolayı da kullanımı yaygın olan ürünler hemen hemen ortak ürünler olarak karşınıza çıkar. Dış cephede kullanılan bir taş modelinin hem aşırı sıcağa hem de aşırı soğuğa dayanıklı bir ürün olduğunu tahmin edebilirsiniz. Çünkü yaz aylarında havalar bazı durumlarda haddinden daha sıcak olabilir. Kış aylarında ise bunun tam tersi olarak buz gibi bir hava karşınıza çıkabilir. 

Binalara klasik görünümü kazandıran da modern görünümü kazandıran da dış cephe kaplamalarında kullanılan taş çeşitleridir. Bundan dolayı alüminyum kompozit alternatif olan dış cephe kaplama modellerinde kullanılan taşları  büyük bir ilgiyle tercih eder farklı bir konuyu değinecek olursak deprem gibi doğal felaketlerden en az etkilenen binaların taş üzerinde oturtulan doğal görünümlü binalar olduğunu görürsünüz. Bunun nedeni taşın dayanıklı bir yapı olabilir. Dayanıklı ürünlerde doğal afetlerden olabildiğince az etkilenirler. Bu bakımdan sizler için uzun süre kullanıma uygun ve güvenli ürünleri tercih etmek oldukça yararlı bir seçim olacaktır. Ayrıca temizleme konusunda da oldukça kolay bir yöntem izlemenin yeterlidir. Bu bakımdan sizlere daha düşük maliyetlere daha üst düzey bir temizlik sunacaktır. Dayanıklı ürünleri mekanlarında görmek isteyen kullanıcılar  oldukça şık ve modern ürün seçenekleri içerisinden kolaylıkla yapabilirler. Bu konuda seçimler yapılırken ürünlerin uzun yıllar kullanılacağı ve çeşitli çevresel etkenleri göz önünde bulundurulmalıdır. Tüm bunlara dikkat edildikten sonra kaliteli ve konforlu ürünler ile kaliteli bir yaşam sürmek oldukça mantıklı bir yol olacaktır.

2021 © KARASU Mermer. Tüm Hakları Saklıdır.