fbpx
D4X_9897 (2)

MİMARİ TASARIM HİZMETİ

Yaşam alanlarınızı Doğal Taş ile en doğru şekilde buluşturmak  için kendimizi sürekli güncelliyoruz. Gelişen ve değişen estetik tercihler ile hiç eskimeyen Doğal Taşı mükemmel bir şekilde birleştirmeye odaklanıyoruz. 

Sizlere bir taştan fazlasını sunuyoruz. 

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçiniz

D4X_9897 (2)
basamak
D4X_2439
D4X_2448
D4X_2444
D4X_2446

İç ve dış mekanlarda pratik kullanım ve uzun süreli tasarımlar sizlerin yaşama alanlarını daha çekici kılar. Bu noktada da markamız, mimari tasarımlar konusunda oldukça farklı modeller ve ölçülere dikkat ediyor. Zevklerinizi ve trendleri dikkate alan çeşitli modelleri karşınıza çıkarıyor. Kalitenin ve modern tarzların çeşitli farklı tasarımlarla bir araya geldiğini zaman zaman görürsünüz. Bu bakımdan doğal ürünlerin tasarımların önemli bir parçası olması konusunda uzun süre kullanılabilir olması ve ferah bir hava yansıtması önemlidir. Özellikle çeşitli doğal taşlar ülkemizde kolay bulunabilen ve şık modeller olduğundan dolayı mutfakların ve dış mekanların bir numaralı dekorasyon ürünleri arasına girerler. Bunun yanında banyo gibi iç mekanlarda da pratik bir şekilde kullanılabilen doğal taşlar pek çok farklı tasarıma ilham kaynağı olur. Bu taşları çeşitli ölçülerde tasarlarken sizlerin zevklerine ve alanlarına uygunlukla bunu sınırlandırıyor. Koyu renklerin gösterişli duruşunun yanında aydınlık şenliklerin verdiği canlı ve ferah hava bu bakımdan sizler için oldukça şık bir duruş sağlıyor.

Kullanışlı ve ergonomik tasarımı sayesinde taş işçiliğini gündelik hayatınızda taşıyan markamız, sektördeki uzman işgücü ve kaliteli ürünleri sayesinde kullanıcıların beğenisini toplamaya devam ediyor. Bu anlamda çeşitli alanlara uygun olan doğal ürünlere hayatınızda kazandırırken bunların kullanım önceliklerini ve hangi alanlarda daha şık ve konforlu görebileceğini sizlere gösteriyor. Bu bakımdan da bir taşı cephe kaplamalarında ya da banyo tablosu olarak kullanmak istediğinizde sizler için hangisini daha uygun olduğuna karar veriliyor. Size bu ölçüde çeşitli seçenekler sunulduktan sonra içerisinden beğendiğiniz renk ve modelleri en uygun ve zevkinize en örtüşenleri seçmek sizler için çok daha kolay oluyor. Mermer ve taş ustalarının teker teker dolaşıp da günlerce hatta haftalarca sizler için en uygun ürünü aramak yerine sayfamız aracılığıyla şık ve dekoratif ürünleri uygun fiyatlarla ekonomik bir şekilde kullanmak da oldukça yararlı oluyor.

Kullanışlı ürünleri oldukça uygun fiyatlara edinmek istiyorsanız markamız aracılığıyla bunu başabilirsiniz. Mimari tasarım modelleri içerisinde kendinize en uygun modelleri seçmek ve harmanlamak oldukça kolaydır. Bundan dolayı da konforlu ve şık tasarımlara imza atmak sizler için oldukça kolay olacaktır. Modern dokunuşları her alanda görmek isteyen kullanıcılar bu anlamda taşların etkilerini görmezden gelmemelidir. Şık ve konforlu dokunuşlar ile alanlarda fark yaratmak bu şekilde mümkün olacaktır. Modern kesimlerin buluştuğu kaliteli ve şık dokular doğal taşların farklı havası değil Hem tasarımlarınızı ilham kaynağı olabilir. Bu anlamda farklı ve modern tasarımlara imza atmak oldukça kolay bir hal alır. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda çeşitli modelleri hayatında görmek isteyen kullanıcılar denizlik kullanımda ya da havuz tabanlarında kullanmak üzere farklı materyallerden yardım alabilirler. Bu materyaller dayanıklı ve kaliteli taş çeşitleri olacağından dolayı oldukça ilgi çekici ürünler halini alırlar. Bundan dolayı da bu ilgi çekici ürünleri uygun ve avantajlı şekillerde sahip olmak ve bu konuda uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklı modellere elde etmek istiyorsanız markamızın kalitesinden faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra monte etme konusunda yılların deneyimi ile çalışan ekibimiz ve kaliteli ürün yelpazemizi ile tanışarak hem iç hem dış alanlarınıza farklı dokunuşlar sunabilirsiniz. Bu bakımdan sizleri konforlu ürünler ile buluşturmak isteyen markamız, size sağladığı güvence ile oldukça şık ve modern kesimi olan ürünleri kullanıcılar ile buluşturur. Sizlerin her ortama uygun taş seçeneklerinin profesyonel ellerden geçerek ortamlara kazandırmasına olanak sağlar.

2021 © KARASU Mermer. Tüm Hakları Saklıdır.
Coding by Kenan AFSAR