fbpx
banyo-mutfak-tezgahi-hizmeti-home

BANYO VE MUTFAK TEZGAHI HİZMETİ

Burası ailenizin en güzel anılarının fonu olacak. Mutfağınıza ne kadar önem verdiğinizin farkındayız. Mutfak Tezgahınızı usta ellere teslim edin, kaliteli işçiliğin tadını çıkartın.

Granit, Kuvars ve Porselen alternatiflerinden dilediğinizi tercih edin.

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçiniz

Taş Seçenekleri

Granit

Kuvars

Porselen

Uygulamalarımız

tezgah1
tezgah2
tezgah3
tezgah4
tezgah5
tezgah6
tezgah7
D4X_9914 (2)
D4X_9915 (2)

Kuvars Tezgahlar

Kuvars tezgahlar dünyadaki en sert minerallerden biri olan doğal kuvarstan yapılmaktadır. Renk çeşitliliği yaratmak için az miktarda cam veya metal parçaları da eklenebilir. Kuvarsın bir diğer avantajı gözeneksiz olması sayesinde üzerinde bakterilerin çoğalmasına izin vermez ve lekelere karşı dirençlidir. Ailenizi korur ve temizlemesi kolaydır. Sıvı emilimini engellemek için işlem yapılmasına gerek yoktur.

Kuvarsın sağladığı dayanıklılığın yanı sıra bu malzeme güzelliği ve farklı renkleri gözlerinizi kamaştıracaktır. Siyah, beyaz ve kahverengi gibi doğal tonlardan altın, mavi gibi renklere yayılan geniş yelpazedeki seçenekler neredeyse sınırsızdır. Kuvars tezgahlar mutfağınıza karakter katmanın yanı sıra geleneksel malzemelerin çok ötesinde performans avantajları sunar.

Granit Tezgahlar

Sık kullanılan diğer bir malzeme de granittir. bu malzeme de kuvars gibi dirençlidir. Granit, kesilip parlatılarak evlerde kullanıma hazır hale getirilen doğal taştır. Lekelenmeyi önlemek için her kullanımdan sonra temizlenmesi önerilir. Parlaklığını koruyabilmesi için temizliği ılık su ve sabunla yapılmalıdır.

Böyle kuvvetli bir malzemenin çizilmesi zordur ve ısı değişikliklerine dayanıklıdır. Doğal taş olduğundan fazla renk seçeneği yoktur ve her bir parça birbirinden farklıdır. Mutfağın seçilen plakaya göre tasarlanması gerekir. Bunun her zaman çok kolay olmadığı akılda tutulmalıdır.

Stil sahibi mutfaklar sizler için şık alanlar arasında yer alıyorsa bunun nedeni modern dokunuşların mutfaklara yansımasıdır. Kaliteli malzemelerin öne çıktığı mutfak alanlarında bundan dolayı kaliteli seçimler oldukça önem kazanır. Mutfak tezgahı seçiminde  farklı modeller ve materyalleri barındıran geniş ürün yelpazesiyle sizlere farklı seçenekler sunar. Çeşitli modelleri şık ortamlarla buluşturan klasik dokunuşlar her dönem kullanılan mutfak tezgahı modellerinde mümkündür. Aydınlık mutfak dolaplarında ve konseptten tutun da farklı mutfak ortamına uygun olarak pek çok çeşitte mutfak tezgahını tasarlamak oldukça kolaydır. Markamız bu anlamda sizlerin istekleri doğrultusunda gerek modern dokunuşları gerek klasik çizgileri sizlerle buluşturma konusunda yılların deneyimi ile hareket eder.

Çeşitli konseptleri ve farklı tasarımları mutfaklarına taşımak isteyen kullanıcılar markamızın şık ve kullanışlı modelleri ile bunu yakalar. Çeşitli mermer modelleri, granit modelleri ya da kuvars modelleri gibi pek çok farklı doğal taşın işlenerek mutfak tezgahına dönüşmesi markamızın nitelikli ürünleri sayesinde mümkün olur. Mutfaklarda kullanışlı ve pratik bir alan yaratmak için bu malzemeler oldukça güvenli malzemelerdir. İş esnasında sizlere herhangi bir şekilde zorluk çıkarmayacak pratik kullanımı olan bu ürünler şık ve kullanışlı tasarımı sayesinde her yaş grubunun beğenerek tercih ettiği seçenekler arasında yerini alır. Yaklaşık 30 yılı aşkın bir deneyim  süresi ile sizlerin beğenerek kullandığı ürünler arasında bulunan mutfak tezgahları konforlu ve ergonomik yapısı ile de oldukça beğeni toplar. Bir mutfağın olmazsa olmazı muhakkak ki kaliteli ve şık bir tezgahtır. Bundan dolayı da günün büyük bir bölümünü burada geçirdiğinizde varsayarsak bu ürünlerin kaliteli ve şık olması olağandır. Ne kadar uzun yıllar kullanılabilen şık ürünlere sahip olursanız fiyat ve performans bakımından verdiğimiz emek ve değer de o kadar yerinde olacaktır. Bundan dolayı da kullanıcıların bir mutfak tezgahından beklentileri her dönem modern ve klasik dokunuşları bütünleştiren markamız sayesinde yükselir. Şık standartlarda ve konforlu şekillerde karşınıza çıkar.

Kaliteli ve modern mutfak tezgahları sayesinde mutfakta geçirdiğiniz zamanı verimli hale getirirsiniz. Her zevke uygun ve modern seçenekler markamız aracılığı ile farklı tonlar ve renklerde karşınıza çıkar. Açık renkli mutfak tezgahı istiyorsanız bunun mutfağınızdaki diğer koyu renklerle bütünleşen bir formda olmasını istersiniz. Mutfak tezhalı konusunda önemi göstermek içinde alanları en uygun tarife motifli ürünleri seçerek bu konuda kendiniz için en uygun seçeneklere karar verebilirsiniz. Kaliteli ve şık yapısını uzun yıllar koruması bir mutfak tezgahından beklenen şartlardan biridir bir diğer  ise suya dayanıklı olmasıdır. Çünkü suya dayanıklı bir mutfak tezgahı aynı zamanda banyo tezgahı çeşidi olarak da kaliteli bir yapıda kullanılabilir. Su ile temas eden bir yüzeyi olan mutfak tezgahları Bu bakımdan kolay bir şekilde deforme olabilirler.  Bunun önüne geçmek için bu konuda dayanıklı malzemeleri tercih etmekte yarar vardır.

Şık ve modern seçenekleri her dönem mutfaklarınızda görmek istiyorsanız sizler de kaliteli ürünlerin dayanıklı doğal malzemelerle buluşması konusunda markamıza güvenebilirsiniz. Mermer sektöründe öncü isimler arasında yerini alan markamız, son derece şık ve farklı tasarımlar ile mutfaklara canlı bir hava katar. Bundan dolayı da sizlerin yaşam alanlarınızı daha kaliteli hale getirir. Modernliği klasik duruşla birleştirmek isteyen zevkli kullanıcılara hitap eden çok farklı formda ürünü bulunur. Şık ve kaliteli seçenekleri sizlerle buluşturur. Bunun için de aydınlık yüzeyler ve koyu yüzeyler arasında yapacağınız seçim ile sizlere kaliteyi güvence eder.

2021 © KARASU Mermer. Tüm Hakları Saklıdır.
Coding by Kenan AFSAR