fbpx

BOREAS

Kategori: Kuvars
Menşei: Türkiye
Kullanım Alanı: İç Mekan
Hizmet Alanları: Basamak Döşeme | Kaplama | Mutfak Tezgahı
Ebatlar: Plaka
Kalınlık: 2 cm
Yüzey İşlem: Cilalı

Yoğunluk (Gr/cm3): 2,39
Özgül Ağırlık (Gr/cm3): 2130
Basınç Direnci: 65 MPa
Eğilme Direnci (KGF/CM2): 364 MPa
Gözeneklilik (%): 0,03

Kuvars taşının farklı bir seçeneği olan ve adını mitolojiden alan boreas, iç mekânların kullanışlı malzemeleri arasındadır. Estetik bir duruşa sahip olan ürünleri çeşitli kullanım alanlarında deneyimlemek isteyen kullanıcılar tarafından severek tercih edilir. Boreas bu anlamda köklü bir ürün seçeneğidir.

Döşemelerde Boreas ile Kaliteli Bir Doku

Döşemelerin dayanıklı ve nitelikli ürünlerden yapılması titiz bir konudur. Bu anlamda kuvarsın kaliteli bir modeli olarak karşınıza çıkan boreas taş çeşitleri oldukça işlevsel ürünlerdir. Döşemelerde kaliteli ve konforlu bir dokunun yanı sıra bu cilalı ürünleri basamaklar ve çeşitli kaplama alanlarında da kullanmak mümkündür. Modern rengi ve şık duruşu ile özellikle döşemelerinizde şık bir hava yakalamak oldukça kolaydır.

Mutfaklarınızda Farklı Bir Hava: Boreas

Mutfaklarda yerli üretim tezgâhları tercih eden kullanıcılar, kuvarsın en köklü modelleri içerisinde olan boreas adını sık sık duymuşlardır. Bu bakımdan şık bir mutfak tezgâhında nitelikli bir materyal olarak bu taş çeşidi kolaylıkla kullanılabilir. Kullanımında dikkat edilmesi gereken bir nokta olarak aşırı sıcağa maruz kalmaması konusuna değinilebilir. Bunun yanında 2 cm’lik ideal bir kalınlığa sahip plaka olarak kullanıcılarla buluşur. Kaliteli ve farklı duruşu ile koyu renkleri buluşturan bu taşı mutfak tezgâhlarının ana maddesi olarak rahatlıkla kullanmak mümkündür.

ÖRNEK UYGULAMALAR

2021 © KARASU Mermer. Tüm Hakları Saklıdır.
Coding by Kenan AFSAR